поради від PHOENIX
Як зробити інвестиції в нерухомість безпечними

Тип нерухомості

новобудова, вторинне житло, склад та інші, оскільки це впливає на обсяг та зміст документів

Наявність прав власності

на об’єкті та кількість власників. Інвестору слід переконатися, що об’єкт продається власником нерухомості з повним правом на відчуження.

Ми допоможемо інвестувати правильно та безпечно!

Дотримуючись порад наших фахівців, можна не тільки безпечно інвестувати в нерухомість, а й збільшити свій капітал.

Не варто ставити всі вкладення в одну нерухомість. Різноманітність у портфелі допоможе пом’якшити ризики. Інвестування в різні типи нерухомості або різні географічні області може бути хорошим способом захистити себе від можливих несподіванок.

Багато хто переконаний, що нерухомість залишається одним із найбільш надійних активів для інвестування. Але це лише за умови ретельного та правильного підходу до інвестування. Головна мета вкладень у нерухомість – не лише заробіток, а й збереження вкладених коштів. Однак вибір відповідного об’єкта для інвестування та безпечні методи вкладення вимагають уваги та ретельної перевірки.

Поради щодо безпечного інвестування в нерухомість включають ряд важливих етапів. Насамперед, кожен потенційний інвестор має перевірити всі необхідні документи та контакти, вивчити схеми фінансування та ринок нерухомості.

Сучасні дизайнери схильні виділяти в межах стилістики loft декілька унікальних напрямів

Гламурний. Вирізняють його нестандартні кольори. В інтер’єрі поєднуються пастельні відтінки з яскравими: наприклад, сірий із коричневим, бежевий із фіолетовим тощо. Важливе значення має декор, котрим оздоблена стеля: світильники, світлодіодні лампи. Відповідаючи на питання про те, з чим поєднується цей напрям, варто зазначити дзеркала в стилі бароко в білому кольорі, шкіри тварин на підлозі, розставлені по квартирі рослини у великих горщиках.

Модний сьогодні loft дизайн

Ідеальний вибір для поціновувачів відкритого простору, природного освітлення, вільного планування приміщень.

Основні характеристики: сполучення типової для лофт дизайну обробки приміщення й меблів, нібито знайдених на смітниках, із пам’ятками мистецтва – скульптурами в білих тонах, картинами, старовинними музичними інструментами.